Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi szaleni oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu lub też podobnych okolicznościach – wiele osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To także całe dużo wspaniałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o bez zarzutu gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.